Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VAZHDOJNË ME FITORE

Vjosa shënon fitoren e tretë radhazi

Foto: FCVjosa & KFRamizSadiku

Vjosa shënon fitoren e tretë radhazi


4 May, 2024 @22:00

Ramiz Sadiku - Vjosa 1-2 [n.n. - Muhamed Llapashtica, Rijad Murseli]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë