Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PA FITUES!

Të rrezikuarit barazojnë

Foto: FCIstogu/ fb

Të rrezikuarit barazojnë


4 May, 2024 @21:59

Istogu - Rilindja 1974 1-1 [Granit Arifaj 38’ - Qëndrim Dautaj 85’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë