Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Kampionja e Superligës, blindon Gledi Micin

FOTO / Prishtina

Kampionja e Superligës, blindon Gledi Micin


3 June, 2021 @22:18

Kampionja e Superligës së Kosovës, Prishtina, ka vazhduar kontratën e Gledi Micit.

Gledi Mici ka rinovuar kontratën e tij për 3 vitet e ardhshme.

Mici në lidhur me vazhdimin e kontratës u shpreh në faqen zytare të klubit.

Ndihem shumë mirë dhe i vlerësuar në ekip, me qytetin dhe tifozët, prandaj vazhdimin e kotnratë e kisha vendim të lehtë.

Shpresoj të vazhdojmë me sukses në paraqitjet në Evropë dhe me tjetër titull kampioni në edicionin e ardhshëm”, tha Mici.


KOSOVA

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër Maltës

Përfaqësuesja

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër Maltës

03/06/21 @ 21:14

LIGUE 1

Ligue 1 bëhet me 18 skuadra

Ligue 1

Ligue 1 bëhet me 18 skuadra

03/06/21 @ 20:49

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

SHQIP NË BOTË

Zyrtare: Kryeziu e Kololli mbeten pa skuadër

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Kryeziu e Kololli mbeten pa skuadër

03/06/21 @ 19:44

KOSOVA U21 - GJILANI

Miqësorja mes Kosovës U21 dhe Gjilanit mbyllet me 4 gola

Përfaqësuesja

Miqësorja mes Kosovës U21 dhe Gjilanit mbyllet me 4 gola

03/06/21 @ 19:31

DIAR PROKSHI

Prokshi shqyrton ofertat e skuadrave të interesuara

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Prokshi shqyrton ofertat e skuadrave të interesuara

03/06/21 @ 18:41

DIAR PROKSHI

Prokshi shqyrton ofertat e skuadrave të interesuara

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Prokshi shqyrton ofertat e skuadrave të interesuara

03/06/21 @ 18:41

GJILANI

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

FFK Superliga/Transfere

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

31/05/21 @ 20:53

GJILANI

Gjilani vazhdon me kapitenin

FFK Superliga

Gjilani vazhdon me kapitenin

31/05/21 @ 20:41

MËRGIM PEFQELI

Pefqeli ndahet me Prishtinën

FFK Superliga

Pefqeli ndahet me Prishtinën

31/05/21 @ 15:53

REFERIMI

Maqedonia e Veriut - Sllovenia, në drejtimin e gjyqtarëve të Kosovës

FFK Superliga/International

Maqedonia e Veriut - Sllovenia, në drejtimin e gjyqtarëve të Kosovës

30/05/21 @ 21:00

MUHARREM JASHARI

Kapiteni kërkon falje publike për rënien e Trepçës ‘89 nga Superliga

FFK Superliga

Kapiteni kërkon falje publike për rënien e Trepçës ‘89 nga Superliga

29/05/21 @ 15:06

TREPÇA'89

89shi do të ankohet në UEFA

FFK Superliga

89shi do të ankohet në UEFA

28/05/21 @ 21:35

SUPERLIGA

Pas penalltive, caktohet skuadra e fundit e Superligës

FFK Superliga

Pas penalltive, caktohet skuadra e fundit e Superligës

28/05/21 @ 18:48

LLAPI

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

FFK Superliga

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

28/05/21 @ 17:46

VENDIMTARJA PËR SUPERLIGË 2021/22

Një ditë para barazhit të Superligës - shpresa në të dyja taboret

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Një ditë para barazhit të Superligës - shpresa në të dyja taboret

27/05/21 @ 14:42


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga