Të gjitha lajmet

GJYQTARËT E NDESHJES

Katërshja molldave ndan drejtësinë në Kazakistani-Shqipëria

Katërshja molldave ndan drejtësinë në Kazakistani-Shqipëria

11 October, 2020 @11:15

Përballja e tretë e Grupit 4 të Ligës C të Kombeve për Shqipërinë, ndaj Kazakistanit si mysafir sot në Astana do të referohet nga katërshja e referëve molldav.

Dumitri Muntean është referi kryeso i ndeshjes, ndërsa ai do të ndihmohet nga Andrei Bodean dhe Vasili Ermischin, kurse referi i katërt i ndeshjes do të jetë Veaceslav Banari.

Përballja Kazakistani - Shqipëria nis në ora 15:00 sot dhe i përket ndeshjeve të treta të grupit, derisa secili ekip në këtë skuadër ka nga 3 pikë, duke shënuar fitore si mysafir.

GJYQTARËT E NDESHJES

Kosova-Sllovenia, nën referimin anglez

11 October, 2020 @11:11

Nga Anglia është katërshja e referëve që do të ndajnë drejtësinë në përballjen e Kosovës sonte ndaj Sllovenisë. Përballja…

PËRSËRI FAVORIT

Shqipëria favorite me kuotë të mirë

Foto: FSHF

11 October, 2020 @10:18

Kuqezinjtë janë përsëri favorit për fitore në ndeshje të Ligës së Kombeve. Shqipëria edhe pse mysafire, për fitore ka…

BASTORET

Favorit në hije, ndeshje krejtësisht e barabartë Kosova-Sllovenia

Foto: FFK

11 October, 2020 @10:02

Tashmë kur kanë mbetur më pak se 12 orë për fillimin e ndeshjes Kosova - Sllovenia, në një kontroll të…

NGA KONFERENCA

Challandes: I shoh problemet, duhet të gjejmë zgjidhje

Foto: FFK

10 October, 2020 @22:04

Selektori i Kosovës Bernard Challandes në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes ndaj Sllovenisë ka folur edhe për duelin…

NGA KONFERENCA

Kek: Humbja e fundit e Kosovës, thikë me dy teha

Foto: NZS

10 October, 2020 @20:46

Selektori i Sllovenisë, Matjaz Kek, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Kosovës ka bërë të ditur se ekipin e…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve