Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJAKOVA - DARDANËT

KF Gjakova fiton derbin lokal

KF Gjakova fiton derbin lokal


11 September, 2021 @22:02

Sot në kuadër të xhiros së dytë në Ligën e Dytë, është luajtur derbi lokal në mes të Gjakovës dhe Dardanët.

Gjakova e mposhti kundërshtarin me rezultat 3-2.

TABELA AKTUALE

Kjo ishte fitorja e parë e Gjakovës pas humbjes 4-0 në xhiron e kaluar ndaj Minatorit, kurse Dardanët edhe në këtë ndeshje nuk arritën të njoftohen me fitore.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë