Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - MINATORI

Minatori kthehet në shtëpi si lider

Minatori kthehet në shtëpi si lider


11 September, 2021 @19:18

Skuadra e Minatorit e mposhti Bashkimin me rezultat minimal 0-1, në kuadër të Ligës së Dytë të Kosovës në futboll.

Goli i vetëm në ndeshje erdhi nga lojtari Hyzer Krasniqi i njohur me nofkën e tij “Tare”.

Minatori e mbajti portën të paprekur edhe në këtë ndeshje.

TABELA AKTUALE

Pas 2 xhirove, Minatori gjendet në krye të tabelës me 6 pikë, së bashku me KEK-un, kurse Bashkimi është ende pa fitore.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë