Të gjitha lajmet

LE SPORT

Klopp flet me babain e Mbappes

Klopp flet me babain e Mbappes

26 April, 2020 @18:38

Lajme interesante nga Franca, derisa pandemia dhe karantina po vazhdon ende në sport dhe çdokund tjetër.

Së fundi, super talenti francez Kylian Mbappe që është duke pritur një super transfer këtë verë - sipas përfoljeve më shumë kah Real Madridi, ka marrë një telefonatë interesante.

Jurgen Klopp, trajner i Liverpoolit ka telefonuar babain e Kylianit për të biseduar lidhur me planet e së ardhmes së lojtarit, ka bërë të ditur francezja Le 10 Sport sot.

Muhabeti ka zgjatur njofton ekskluzivisht Le 10 Sport, ndërsa në artikull thuhet që Klopp e dëshiron me çdo kusht 21 vjeçarin.

Deri tash të gjitha përfoljet për kampionin botëror kanë qenë të lidhur me ekipe si Real Madrid e Manchester City, por si duket Klopp është i interesuar të bëj diçka më të madhe dhe atë menjëherë pas pandemisë.

Kean party, Everton e lë pa rrogë

26 April, 2020 @19:13

Skuadra e kaltër nga Liverpooli, Everton, është duke përgatitur dënimin për lojtarin e saj italian, Moise Kean. Kean, është…

MEDIA TALK

Vetëm 2 klube në Premiership marrin ndihmën e qeverisë

25 April, 2020 @17:28

Klubit që po i kanoset rënia nga Premier Liga, Norwich City, pritet t’i kushtojë pandemia rreth 35 milionë euro të…

MEDIA TALK

Vazhdon me Giroud-në, synon Aubameyangun

25 April, 2020 @0:16

Sulmuesi i reprezentacionit të Francës, Olivier Giroud, që kishte ardhur nga Arsenal te Chelsea, bëhet e ditur se është pajtuar…

MEDIA TALK

2W - kombinimi i ri Liverpoolit

24 April, 2020 @18:21

Mediat angleze sot kanë nxjerrë spekulime të reja sa i përket opcioneve të transferimeve për liderin e Premier Ligës, Liverpool.…

NGA KONFERENCA

UEFA rekomandon përfundimin e të gjitha kampionateve dhe garave të Kupës

21 April, 2020 @17:15

Në mbledhjen e sotme të UEFA-së me 55 anëtarët e saj, është shqyrtuar kalendari i garave për çdo shtet dhe…

Të gjitha lajmet nga Premier League