Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CAFETEROS

Kolumbia siguron çerekfinalen

Kolumbia siguron çerekfinalen


8 June, 2016 @9:20

Përfaqësuesja kolumbiane ka shënuar fitore 2-1 sot ndaj Paraguajit në Copa America dhe me 3 pikëshin e radhës ka siguruar çerekfinalen e garës.

ORARI DHE TABELA E COPA E AMERICA

Kjo ka qenë fitorja e dytë me radhë në grup për ‘Cafeteros’ që erdhi me golat e shënuara nga ylli i Real Madridit, James Rodriguez dhe ai i Milanit, Carlos Bacca.


Match review - Columbia 2:1 Paraguay - Copa… by Postavkam


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

MENDIMI

Wenger tregon befasinë e EUROs

UEFA Euro 2016

Wenger tregon befasinë e EUROs

08/06/16 @ 08:49

GRUPI I VDEKJES

Si përfundojnë ndeshjet në grupin e vdekjes?

UEFA Euro 2016/Analiza

Si përfundojnë ndeshjet në grupin e vdekjes?

08/06/16 @ 08:47

EURO2016

Qendërmbrojtësi jashtë kampionatit

UEFA Euro 2016

Qendërmbrojtësi jashtë kampionatit

07/06/16 @ 23:56

KOMBËTARJA

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

07/06/16 @ 23:10

MIQËSORE

Befasohet Spanja

International/UEFA Euro 2016

Befasohet Spanja

07/06/16 @ 23:09

KOMBËTARJA

Roshi ndihet titullar

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Roshi ndihet titullar

07/06/16 @ 22:59

TOP 11

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

Copa America

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

13/07/21 @ 17:09

FINALJA - COPA AMERICA 2021

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

International/Copa America

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

11/07/21 @ 08:59

COPA AMERICA 2021

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

International/Copa America

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

10/07/21 @ 12:36

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

COPA AMERICA 2019 FINAL: BRAZIL - PERU

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

International/Copa America

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

08/07/19 @ 14:26

COPA 2019: KILI - PERU 0-3

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

International/Copa America

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

04/07/19 @ 08:13

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

GRUPI C: EKUADORI - KILI 1-2

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

International/Copa America

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

22/06/19 @ 12:22

COPA 2019: KOLUMBIA - KATARI 1-0

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

Serie A/International/Copa America

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

20/06/19 @ 13:26

GRUPI C: URUGUAJI - EKUADORI 4-0

Uruguaji e nis furishëm

International/Copa America

Uruguaji e nis furishëm

17/06/19 @ 10:27


 
Të gjitha lajmet nga Copa America