Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MENDIMI

Wenger tregon befasinë e EUROs

REUTERS/Arkiv

Wenger tregon befasinë e EUROs


8 June, 2016 @8:49

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, në një bisedë me Eurosportin për Kampionatin Europian “Franca 2016”, duke analizuar thuajse të gjitha ekipet pjesëmarrëse ka thënë se pret që Kroacia të jetë befasi e këtij europiani.

“Vetëm emrat që i kanë flasin mjaft. Me një mesfushë ku ka emra si Luka Modric, Ivan Rakitic, Mateo Kovacic, Marcelo Brozovic, suksesi s’ka si mund t’iu ikë. Ka edhe shumë emra tjerë këtu që s’po më bien ndërmend aktualisht, por pres që Kroacia të bëhet befasi e EUROs dhe të shkojë larg,” ka thënë Wenger.

Kroacia është në grupin e vdekjes në europian me Spanjën, Turqinë dhe Çekinë në grup, ndërsa ndeshja e parë e tyre do të jetë ndaj Turqisë më 12 qershor në ora 15.


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

GRUPI I VDEKJES

Si përfundojnë ndeshjet në grupin e vdekjes?

UEFA Euro 2016/Analiza

Si përfundojnë ndeshjet në grupin e vdekjes?

08/06/16 @ 08:47

EURO2016

Qendërmbrojtësi jashtë kampionatit

UEFA Euro 2016

Qendërmbrojtësi jashtë kampionatit

07/06/16 @ 23:56

KOMBËTARJA

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

07/06/16 @ 23:10

MIQËSORE

Befasohet Spanja

International/UEFA Euro 2016

Befasohet Spanja

07/06/16 @ 23:09

KOMBËTARJA

Roshi ndihet titullar

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Roshi ndihet titullar

07/06/16 @ 22:59

KOMBËTARJA

Emocionet anash, luaj si shqiptar!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Emocionet anash, luaj si shqiptar!

07/06/16 @ 22:44

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016