Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2016

Qendërmbrojtësi jashtë kampionatit

Foto: BBC

Qendërmbrojtësi jashtë kampionatit


7 June, 2016 @23:56

Për shkak të lëndimit të ligamentit krucial të gjurit, qendërmbrojtësi Antonio Rudiger është detyruar të largohet nga kampi gjerman në Francë dhe do të jetë jashtë EURO2016.

Qendëmbrojtësi i Romës zhvilloi një sezon të mirë, ndërsa ftesa në kampionat ishte një ngritje e madhe në karrierën e tij.

Lojtari që do të zëvendësojë Rudigerin nuk është bërë i ditur ende.

EURO2016 GRUPET DHE ORARI


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

GRUPI I VDEKJES

Si përfundojnë ndeshjet në grupin e vdekjes?

UEFA Euro 2016/Analiza

Si përfundojnë ndeshjet në grupin e vdekjes?

08/06/16 @ 08:47

KOMBËTARJA

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

07/06/16 @ 23:10

MIQËSORE

Befasohet Spanja

International/UEFA Euro 2016

Befasohet Spanja

07/06/16 @ 23:09

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016