Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Kosova barazon me Holandën në miqësore

FOTO / FFK

Kosova barazon me Holandën në miqësore


5 April, 2021 @22:50

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall, sot ka barazuar me Holandën në miqësoren e luajtur me rezultat 0-0.

Kosova me përzgjedhësin e ri Arben Simitçiu, luajtën lojë të mirë ndaj Holandës që ishte favorite.

Më poshtë mund ta shikoni tërë ndeshjen Kosova-Holanda.


SUPERLIGA TURKE

Shkodran Mustafi mund të transferohet në Superligën Turke

International

Shkodran Mustafi mund të transferohet në Superligën Turke

05/04/21 @ 22:40

SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe shfrytëzon gabimet, ngritet në pozitën e dytë

International

Fenerbahçe shfrytëzon gabimet, ngritet në pozitën e dytë

05/04/21 @ 20:40

LEOTRIM KRASNIQI

Krasniqi: Do ta ruajmë nderin dhe punën tonë deri në fund

FFK Superliga

Krasniqi: Do ta ruajmë nderin dhe punën tonë deri në fund

05/04/21 @ 19:03

ISMET MUNISHI

Munishi tregon pse e vendosi Fiton Hajdarin në krah të mbrojtjes

FFK Superliga

Munishi tregon pse e vendosi Fiton Hajdarin në krah të mbrojtjes

05/04/21 @ 17:46

VITIA - DARDANA

Vitia bindshëm ndaj Dardanës, vazhdon ndjekja

FFK Liga e parë

Vitia bindshëm ndaj Dardanës, vazhdon ndjekja

05/04/21 @ 17:35

GJILANI - BESA

Gjilani me pesëshe deklason Besën

FFK Superliga

Gjilani me pesëshe deklason Besën

05/04/21 @ 16:41

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Besa

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Gjilani - Besa

05/04/21 @ 14:27

FUTSALL

Klubi i futsallit Mitrovica ndërron emrin, bëhet Trepça Futsal

Futsall Superliga

Klubi i futsallit Mitrovica ndërron emrin, bëhet Trepça Futsal

29/05/21 @ 14:49

STINORI I RI

Caktohet data e fillimit të stinorit të ri

FFK Superliga/Futsall Superliga

Caktohet data e fillimit të stinorit të ri

25/05/21 @ 17:42

FUTSALL

Beni Simitçiu: Futsalli kosovar ka të ardhme premtuese

Futsall Superliga/Sportistë shqiptarë në botë

Beni Simitçiu: Futsalli kosovar ka të ardhme premtuese

17/05/21 @ 19:15

FUTSALL

Prishtina Mabetex kampione e pjesës së rregullt të kampionatit në futsall

Futsall Superliga

Prishtina Mabetex kampione e pjesës së rregullt të kampionatit në futsall

17/05/21 @ 17:44

SUPERLIGA / FUTSALL

FC Vitia anëtare e re e Superligë

Futsall Superliga

FC Vitia anëtare e re e Superligë

03/05/21 @ 09:25

TRANSFERET

Afati kalimtar në Superligë hapet më 1 korrik 2021

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Transfere

Afati kalimtar në Superligë hapet më 1 korrik 2021

28/04/21 @ 14:54

SHTATORJA

Ministri Çeku: Shtatorja e Fadil Vokrrit përurohet më 9 qershor

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga

Ministri Çeku: Shtatorja e Fadil Vokrrit përurohet më 9 qershor

26/04/21 @ 16:25

MIQESORET

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

Kosova zyrtarizon 2 miqësore në qershor

23/04/21 @ 11:59

ZYRTARIZOHET MIQESORJA

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga/Përfaqësuesja/International

San Marino zyrtarizon miqësoren me Kosovën

23/04/21 @ 11:26

FUTSALL

FC Liqeni fitues i Kupës së Kosovës në futsall

Futsall Superliga

FC Liqeni fitues i Kupës së Kosovës në futsall

14/04/21 @ 21:54


 
Të gjitha lajmet nga Futsall Superliga