Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Shkodran Mustafi mund të transferohet në Superligën Turke

Shkodran Mustafi mund të transferohet në Superligën Turke


5 April, 2021 @22:40

Futbollisti , Shkodran Mustafi, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Superligën Turke.

Gazeta e njohur Bild, ka raportuar se Mustafi ka ofertë nga Serie A dhe Bundesliga, por ai është më afër të transferohet në Turqi, derisa nuk është bërë e ditur skuadra.

Shkodrani aktualisht gjendet te skuadra e Schalkes në Bundesligë.


SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe shfrytëzon gabimet, ngritet në pozitën e dytë

International

Fenerbahçe shfrytëzon gabimet, ngritet në pozitën e dytë

05/04/21 @ 20:40

LEOTRIM KRASNIQI

Krasniqi: Do ta ruajmë nderin dhe punën tonë deri në fund

FFK Superliga

Krasniqi: Do ta ruajmë nderin dhe punën tonë deri në fund

05/04/21 @ 19:03

ISMET MUNISHI

Munishi tregon pse e vendosi Fiton Hajdarin në krah të mbrojtjes

FFK Superliga

Munishi tregon pse e vendosi Fiton Hajdarin në krah të mbrojtjes

05/04/21 @ 17:46

VITIA - DARDANA

Vitia bindshëm ndaj Dardanës, vazhdon ndjekja

FFK Liga e parë

Vitia bindshëm ndaj Dardanës, vazhdon ndjekja

05/04/21 @ 17:35

BESART BERISHA

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

International

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

14/04/21 @ 17:31

MEDIA

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

14/04/21 @ 14:53

KOSOVARE ASLLANI

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

14/04/21 @ 13:43

EURO2020

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

Evropiani/International

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

13/04/21 @ 19:35

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

International

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

12/04/21 @ 23:13

VETON TUSHA

Tusha shënon në debutimin si titullar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Tusha shënon në debutimin si titullar

12/04/21 @ 19:37

VETON TUSHA

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

International/Sportistë shqiptarë në botë

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

12/04/21 @ 17:38

EDON ZHEGROVA

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

12/04/21 @ 16:33

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18


 
Të gjitha lajmet nga International