Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Kosova-Izraeli, 11-shet startuese

Foto: FFK

Kosova-Izraeli, 11-shet startuese


12 November, 2023 @19:31

KOSOVA XI: Arijanet Muric; Fidan Aliti, Lumbardh Dellova, Ilir Krasniqi; Lirim Kastrati, Bernard Berisha, Qëndrim Zyba, Florian Loshaj, Florent Muslija; Milot Rashica; Vedat Muriqi.

IZRAELI XI: Glazer; Goldberg, Vitor, Dasa, Revivo; Lavi, Peretz, Kinda; Yehezkel, Gloukh, Zahavi.


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Evropian