Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Kosova U19 mposhtet nga Drenasi

Kosova U19 mposhtet nga Drenasi


21 September, 2022 @19:06

Derisa Federata e Futbollit të Kosovës ende nuk ka njoftuar, Kosova U19 është mposhtur nga Drenasi i Ligës së Parë të Kosovës me rezultat 0-2.

Skudara e Leotrim Krasniqit ka shënuar fitore me rezultat 2-0 ndaj Kosovës U19, ndërsa golat në këtë fitore për ekipin e Drenasit i kanë shënuar Ardi Qorri dhe Ermir Karaxha.

Pas kësaj ndeshjeje, Kosova U19 do të mas forcat edhe me skuadrën e 2 Korrikut.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë