Të gjitha lajmet

KOSOVA - SLLOVENIA

Kosova vs. Sllovenia, notat e ndeshjes

Kosova vs. Sllovenia, notat e ndeshjes

11 October, 2020 @23:30

Pas ndeshjes Kosovë vs. Slloveni, e cila u mbyll 0-1, TopSporti.com ka vendosur nota për lojtarët e Kosovës varësisht sipas paraqitjeve të tyre.

NOTAT E LOJTARËVE:

Muric 5, Aliti 5, Dresevic 5.5, Hadërgjonaj 5, Paqarada 5.5, Berisha 5, Shala 4, Celina 5, Zhegrova 4, Zeneli 4, Kololli 5.

Zëvendësuesit:

Kastrati 4.5,
Rashani -,
Muslija -,
Rashani -.

PAS KOSOVA - SLLOVENIA

Rrokadat që munguan

11 October, 2020 @23:35

Vazhdojmë me të vjetrën – marrim gola të lehtë, kurrsesi të gjejmë golin. Në rregull, është e pamundur të…

KOSOVA - SLLOVENIA

Fitore e sllovenëve në Prishtinë, ecuria negative vazhdon

Foto: FFK

11 October, 2020 @22:37

Pas humbjes me Maqedoninë e Veriut pak ditë më parë në kuadër të Play Off-it të Ligës së Kombeve, Kosova…

11-SHET

Formacionet zyrtare: KOSOVA - Sllovenia

11 October, 2020 @19:25

Janë caktuar formacionet zyrtare të Kosovës dhe Sllovenisë, në kuadër të Ligës së Kombeve. KOSOVA (4-2-3-1): Muric; Hadërgjonaj, Dresevic, Aliti,…

KOSOVA - SLLOVENIA, 11s

Kosova - Sllovenia, 11-shet startuese

11 October, 2020 @19:23

Selektori i Kosovës, Bernard Challandes dhe ai i Sllovenisë, Matjaz Kek, kanë vendosur me cilat 11-she do t’i dalin përballë…

PLAYER RATINGS @ KAZAKHSTAN - ALBANIA

Notat e futbollistëve: Kazakistani - Shqipëria

Foto: FSHF

11 October, 2020 @17:18

Shqipëria pas një fitoreje dhe një barazimi në Grupin 4 të Ligës C të Kombeve ka shijuar edhe barazimin e…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve