Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Kryeziu i pafat, shënon në portë të gabuar

Kryeziu i pafat, shënon në portë të gabuar


22 April, 2021 @22:54

Mesfushori Hekuran Kryeziu ka gabuar portën në ndeshjen e sotme ndërmjet skuadrës së tij, Zurich, dhe liderit aktual, Young Boys.

Kryeziu shënoi autogol me kokë në minutën e shtatë të ndeshjes, derisa në fund fitores iu gëzua Young Boys me rezultat 1-2.

Goli i vetëm i Zurichut që u shënuan Blaz Kramer, u asistua me pasimin e bukur të Blerim Xhemajlit.

Pos Kryeziut e Xhemajlit, te Zurichu titullarë ishin edhe Fidan Aliti, Toni Domgjoni dhe Benjamin Kololli.

 

 


SHQIP në BOTË

Hadërgjonaj 90-min, kampioni i kthehet fitoreve

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj 90-min, kampioni i kthehet fitoreve

22/04/21 @ 21:38

MEDIA

Laporta: Superliga është nevojë! Duhet të bëhet patjetër

La Liga

Laporta: Superliga është nevojë! Duhet të bëhet patjetër

22/04/21 @ 21:34

ROMA - ATALANTA

Mbrojtësi i Shqipërisë 90min, Atalanta lëshon rast ideal

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Mbrojtësi i Shqipërisë 90min, Atalanta lëshon rast ideal

22/04/21 @ 21:19

KTHEJNE KRYESIMIN

Atletico Madrid me 11-she të njëjtë, në krye

La Liga

Atletico Madrid me 11-she të njëjtë, në krye

22/04/21 @ 21:16

SHQIP në BOTË

Hysaj startues, Rrahmani e Muriqi në bankë

Serie A

Hysaj startues, Rrahmani e Muriqi në bankë

22/04/21 @ 20:09

ROMA - ATALANTA

Djimsiti startues ndaj Romës, Kumbulla i lënduar

Serie A

Djimsiti startues ndaj Romës, Kumbulla i lënduar

22/04/21 @ 17:48

SUPERLIGA TURKE

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

International

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

11/05/21 @ 22:32

SUPERLIGA TURKE

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

International

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

11/05/21 @ 22:18

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

International

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

11/05/21 @ 22:12

TRANSFER

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

10/05/21 @ 17:57

LIRIDON KRASNIQI

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

10/05/21 @ 15:39

SUPERLIGA TURKE

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

International

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

08/05/21 @ 22:21

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

International

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

08/05/21 @ 21:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

International/Transfere

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

04/05/21 @ 15:44

LIRIM KASTRATI

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

03/05/21 @ 23:21


 
Të gjitha lajmet nga International