Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOMBËTARJA

Ku po stërvitet Kombëtarja?

Foto:FSHF

Ku po stërvitet Kombëtarja?


9 June, 2016 @16:57

Në një video të publikuar një ditë para fillimit të EURO2016, FSHF-ja ka njoftuar opinionin me Perros Guirecin, vendin ku Kombëtarja i zhvillon stërvitjet dhe mban konferencat për shtyp.

Për më tepër ndiqeni videon e mëposhtme:


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja