Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TE PRISHTINA

Për 10 ditë nis renovimi

BOROZANI/Erdis Driza

Për 10 ditë nis renovimi


9 June, 2016 @15:38

Stadiumi i Prishtinës në kryeqytet do të nis renovimin pas 10 ditëve, ka bërë të ditur faqja zyrtare e ekipit bardhekaltër sot.

Sot u nënshkrua marrëveshja mes kompanive ndërtuese dhe Ministrisë së Sportit e Komunës së Prishtinës, që do të jenë investitor në këtë rast, derisa shuma kap shifrën e 3.8 milionë eurove ku parashihen 14 muaj punë deri në renovimin përfundimtar.


DE BIASI

12 orë pushim për shqiponjat

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

12 orë pushim për shqiponjat

09/06/16 @ 15:14

VALMIR BYTYQI

Kapiteni i Besës, lëndohet në stërvitje

FFK Superliga

Kapiteni i Besës, lëndohet në stërvitje

09/06/16 @ 15:05

CARBALLO

Spanjolli referon Shqipëria-Zvicra

UEFA Euro 2016

Spanjolli referon Shqipëria-Zvicra

09/06/16 @ 14:41

EURO2016

Mirror analizon Shqipërinë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Mirror analizon Shqipërinë

09/06/16 @ 14:23

SHKODRAN MUSTAFI

E dua Belgjikën përballë

UEFA Euro 2016

E dua Belgjikën përballë

09/06/16 @ 13:38

L'Equipe

“Favoritët”

UEFA Euro 2016

“Favoritët”

09/06/16 @ 13:19

GRANIT XHAKA

Wenger më premtoi parajsën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Wenger më premtoi parajsën

09/06/16 @ 13:10

NË KRYEQYTET

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

09/06/16 @ 12:49

I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

BETTING

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

12/07/21 @ 16:41

ZYRTARËT E NDESHJES

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

12/07/21 @ 16:37

PARA DUELIT TË KTHIMIT

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League/International

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

12/07/21 @ 16:26

GJILANI

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

FFK Superliga

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

11/07/21 @ 10:47

FERONIKELI

Nikli vazhdon me Elshanin, tregon edhe planet për 2021/22

FFK Superliga

Nikli vazhdon me Elshanin, tregon edhe planet për 2021/22

10/07/21 @ 21:43

DRITA

Almir Kryeziu kalon te Drita

FFK Superliga

Almir Kryeziu kalon te Drita

10/07/21 @ 21:05

SUPERLIGA

Tahir Lushtaku përsëri në krye të Drenicës

FFK Superliga

Tahir Lushtaku përsëri në krye të Drenicës

10/07/21 @ 19:13

BALLKANI

Ballkani kompleton stafin teknik

FFK Superliga

Ballkani kompleton stafin teknik

10/07/21 @ 16:03

MALISHEVA

Malisheva transferon Xhakën

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon Xhakën

10/07/21 @ 15:52

BALLKANI

Ballkani zyrtarizon përforcimin e tretë

FFK Superliga/Transfere

Ballkani zyrtarizon përforcimin e tretë

09/07/21 @ 19:48


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga