Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHKODRAN MUSTAFI

E dua Belgjikën përballë

E dua Belgjikën përballë


9 June, 2016 @13:38

Mbrojtësi shqiptar i përfaqësueses së Gjermanisë, Shkodran Mustafi, e ka për merak që të luajë kundër Belgjikës në Kampionatin Europian.

Në një intervistë për faqen zyrtare të federatës gjermane, 24 vjeçari nga Gostivari iu përgjigj pyetjes se me cilën skuadër do të kishte dëshirë të përballej gjatë Europianit.

“Vërtetë dua të luajë kundër Belgjikës. Është një shtet i vogël që ka zhvilluar talentë të shkëlqyer. Belgjika është pabesueshmërisht e fortë dhe nuk është aspak rastësi që ata janë në krye të renditjes botërore,” tha Mustafi.

Gjermania është njëra prej favoriteve në EURO 2016, ndërsa gjendet në Grupin C së bashku me Irlandën Veriore, Poloninë dhe Ukrainën.

GRUPET NË EURO 2016


L'Equipe

“Favoritët”

UEFA Euro 2016

“Favoritët”

09/06/16 @ 13:19

GRANIT XHAKA

Wenger më premtoi parajsën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Wenger më premtoi parajsën

09/06/16 @ 13:10

NË KRYEQYTET

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

09/06/16 @ 12:49

I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

FERRONIKELI

Kampioni drejt Durrësit

FFK Superliga

Kampioni drejt Durrësit

09/06/16 @ 11:22

ANDI LILA

200% ndaj Zvicrës

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

200% ndaj Zvicrës

09/06/16 @ 10:28

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016