Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERRONIKELI

Kampioni drejt Durrësit

Foto: Ferronikeli Facebook

Kampioni drejt Durrësit


9 June, 2016 @11:22

Ashtu siç ishte planifikuar ditë më parë, skuadra e Feronikelit nesër do të niset drejt Durrësit, vend në të cilin do të qëndrojë 2 ditë.

Në bregdetin shqiptar kampioni i Kosovës do ta luajë edhe një miqësore ndaj Teutës së Durrësit më 11 qershor në “Niko Dovana”. Ndeshja fillon në ora 18:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga