Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STATISTIKA

Shqipëria e parafundit, te pagesat e transfereve për lojtarët e EURO2016

Elseid Hysaj është futbollisti për të cilin ka paguar Napoli mbi 3 milionë funta/ BOROZANI/ D. S.

Shqipëria e parafundit, te pagesat e transfereve për lojtarët e EURO2016


9 June, 2016 @9:42

Përfaqësuesja e Shqipërisë është e parafundit në listën e transfereve të paguara për lojtarët pjesëmarrës në EURO 2016.

Për 23-shen shqiptare janë paguar 9 milionë funta përgjatë transfereve individuale të lojtarëve, bën të ditur the Sun, ndërsa lider i kombëtareve në europian është Belgjika, ku për lojtarët e saj ekipet kanë paguar 318 milionë funta, që përcillet nga Gjermania, Anglia e Franca.

l


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

CARIOCA

7 copa nga Brazili, Coutinho hat-trick

Copa America 2016

7 copa nga Brazili, Coutinho hat-trick

09/06/16 @ 09:11

ZYRTARE

Balaj transferohet në Rusi

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Balaj transferohet në Rusi

09/06/16 @ 02:46

MIQËSORE

Quaresma-show, Portugalia deklason Estoninë

International/UEFA Euro 2016

Quaresma-show, Portugalia deklason Estoninë

08/06/16 @ 23:44

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

MERKATO

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

08/06/16 @ 20:42

MERKATO

Ferronikeli transferon portierin

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Ferronikeli transferon portierin

08/06/16 @ 19:39

U19

Publikohet lista e Përfaqësueses

Përfaqësuesja

Publikohet lista e Përfaqësueses

08/06/16 @ 19:06

PARA REKORDIT

Cristiano e Buffon pranë rekordit

UEFA Euro 2016

Cristiano e Buffon pranë rekordit

08/06/16 @ 14:44

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016