Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MERKATO

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

Foto: Legia.com

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit


8 June, 2016 @20:42

Pak ditë pas emërimit të Besnik Hasit, Legia e Varshavës ka afruar në radhët e veta edhe një shqiptar.

Bëhet fjalë për sulmuesin Alban Sulejmani, i cili sot u prezantua tek skuadra kampione e Polonisë.

Sulejmani deri në fund të këtij stinori ishte pjesë e Renovës në ligën e Maqedonisë, ndërsa transferimi i tij tek Legia u zyrtarizua sot.


 
Të gjitha lajmet nga International