Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MERKATO

Ferronikeli transferon portierin

Foto: Ferronikeli Facebook

Ferronikeli transferon portierin


8 June, 2016 @19:39

Përmes një komunikimi në faqen zyrtare, klubi i Ferronikelit ka njoftuar pubikun me transferimin e radhës.

Bëhet fjalë për portierin Deniz Troshupa, i cili vjen nga klubi i Skënderbeut, kampioni i Shqipërisë.

Troshupa më parë ishte pjesë e Hajvalisë, ndërsa ky përforcim nuk ishte i pari për kampionin e Kosovës këtë afat kalimtar.


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

U19

Publikohet lista e Përfaqësueses

Përfaqësuesja

Publikohet lista e Përfaqësueses

08/06/16 @ 19:06

PARA REKORDIT

Cristiano e Buffon pranë rekordit

UEFA Euro 2016

Cristiano e Buffon pranë rekordit

08/06/16 @ 14:44

OLD TRAFFORD

United zyrtarizon Baillyn

Premier League/La Liga/Transfere

United zyrtarizon Baillyn

08/06/16 @ 14:19

PRISHTINA

Zyba dhe Lilaj mungojnë për ndeshjet e ardhshme

Conference League/FFK Superliga

Zyba dhe Lilaj mungojnë për ndeshjet e ardhshme

15/07/21 @ 20:32

KRISTI VANGJELI

Jam te klubi më i madh në Kosovë, jam sikur vera

FFK Superliga/Europa League/International/Transfere

Jam te klubi më i madh në Kosovë, jam sikur vera

15/07/21 @ 15:40

KRISTI VANGJELI

Prishtina zyrtarizon ish-lojtarin e kombëtares

FFK Superliga/Europa League

Prishtina zyrtarizon ish-lojtarin e kombëtares

15/07/21 @ 13:57

ARBËR PREKAZI

Prekazi flet pas transferimit të tij te Gjilani

FFK Superliga/Transfere

Prekazi flet pas transferimit të tij te Gjilani

14/07/21 @ 16:34

SUPERLIGA

Ekipi i ri i Superligës, siguron brazilianin e Teutës

FFK Superliga/Transfere

Ekipi i ri i Superligës, siguron brazilianin e Teutës

14/07/21 @ 15:58

GJILANI

Arbër Prekazi transferohet te Gjilani

FFK Superliga/Transfere

Arbër Prekazi transferohet te Gjilani

13/07/21 @ 22:43

BETTING

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

12/07/21 @ 16:41

ZYRTARËT E NDESHJES

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

12/07/21 @ 16:37

PARA DUELIT TË KTHIMIT

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League/International

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

12/07/21 @ 16:26

GJILANI

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

FFK Superliga

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

11/07/21 @ 10:47


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga