Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

L'Equipe

“Favoritët”

“Favoritët”


9 June, 2016 @13:19

Gazeta e njohur françeze, L’Equipe, po e vlerëson lartë përfaqësuesen nikoqire të Kampionatit Europian, Francën.

L’Equipe sot ka dalur me titullin “Favoritët” në ballinën e saj, duke e cilësuar Francën si favorite kryesore për ta fituar Europianin.

Franca gjendet në grupin A së bashku me Shqipërinë, ndërsa nesër (e premte) do ta zhvillojë ndeshjen hapëse të kampionatit përballë Rumanisë.


GRANIT XHAKA

Wenger më premtoi parajsën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Wenger më premtoi parajsën

09/06/16 @ 13:10

NË KRYEQYTET

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

09/06/16 @ 12:49

I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

FERRONIKELI

Kampioni drejt Durrësit

FFK Superliga

Kampioni drejt Durrësit

09/06/16 @ 11:22

ANDI LILA

200% ndaj Zvicrës

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

200% ndaj Zvicrës

09/06/16 @ 10:28

TOP 5

Trajnerët më të paguar të EURO2016

UEFA Euro 2016

Trajnerët më të paguar të EURO2016

09/06/16 @ 10:03

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016