Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CARBALLO

Spanjolli referon Shqipëria-Zvicra

Spanjolli referon Shqipëria-Zvicra


9 June, 2016 @14:41

Gjyqtari kryesor i ndeshjes së parë për Shqëipërinë në një kampionat europian, do të jetë i deleguari nga Federata e Spanjës, Carlos Velasco Carballo, ka bërë të ditur UEFA sot.

Spanjolli Velasco Carballo është 45 vjeçar. Me profesion është inxhinier industrial dhe vjen nga Madridi.

Ai qe 8 vjet është refer i licensuar i FIFA-së, ndërsa prej vitit 2004 ka nisur referimin.


EURO2016

Mirror analizon Shqipërinë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Mirror analizon Shqipërinë

09/06/16 @ 14:23

SHKODRAN MUSTAFI

E dua Belgjikën përballë

UEFA Euro 2016

E dua Belgjikën përballë

09/06/16 @ 13:38

L'Equipe

“Favoritët”

UEFA Euro 2016

“Favoritët”

09/06/16 @ 13:19

GRANIT XHAKA

Wenger më premtoi parajsën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Wenger më premtoi parajsën

09/06/16 @ 13:10

NË KRYEQYTET

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Prishtina merr portierin e talentuar 18 vjeçar

09/06/16 @ 12:49

I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

FERRONIKELI

Kampioni drejt Durrësit

FFK Superliga

Kampioni drejt Durrësit

09/06/16 @ 11:22

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016