Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Kumbulla 78 minuta në fitoren e Romës

Kumbulla 78 minuta në fitoren e Romës


31 January, 2021 @22:54

Roma e mposhti Veronën me rezultat 3-1.

Mbrojtësi i komëtares shqiptare, Marash Kumbulla, e nisi ndeshjen në bankë. Por në minutën e 12’ u lëndua Chris Smalling dhe u inkuadrua në fushë.

Kumbulla luajti 78 minuta për Romën, derisa u ndëshkua në minutën e 38’.

Roma me 6 pikë më pak se lideri Milan, gjendet në pozitën e tretë në Serie A.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A