Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

IBRA

Lajm i keq për Milanin, konfirmohet mungesa e Ibrahimovic

Lajm i keq për Milanin, konfirmohet mungesa e Ibrahimovic


1 March, 2021 @18:05

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, nuk do të mund ta ndihmojë skuadrën e tij në disa ndeshje të radhës.

Lëndimi i pësuar në ndeshjen e javës 24 në Serie A përballë Romës, do ta lë atë jashtë fushave të blerta për disa javë, që e konfirmon mungesën e tij në dy ndeshjet e Europa Leagues ndaj ish skuadrës së tij, Manchester United.

Ibra ishte lënduar në minutën 56’ të ndeshjes ndaj Romës, me ç‘rast vendin e tij ia lëshoi portugezit Leao.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League