Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZREN

Liria përforcon mesfushën me Qerimin

FOTO / Liria

Liria përforcon mesfushën me Qerimin


8 July, 2024 @18:30

Liria po vazhdon me përforcime.

Skuadra prizrenase sot ka zyrtarizuar mesfushorin, Egzon Qerimi.

30 vjeçari së fundi ishte pjesë e skuadrës së Ferizajit, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe te Llapi, Dukagjini, Ulpiana, Arbëria, Trepça e Keku.

Egzoni është përforcimi i pestë i Lirisë deri më tani.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë