Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZREN

Liria zyrtarizon përforcimin e katërt

FOTO / Liria

Liria zyrtarizon përforcimin e katërt


7 July, 2024 @22:39

Skuadra nga Prizreni, Liria, sot ka zyrtarizuar përforimin e katërt.

Jasmin Raboshta ka nënshkruar me skuadrën prizrenase dhe do të jetë pjesë e Lirisë për stinorin 2024/25.

Liria përveç Raboshtës deri më tani ka nënshkruar edhe me Silvio Zogaj, Mateo Qarri dhe Jenuz Kolloni, derisa ka vazhduar kontratën me Roni Gashin, Fluturim Domin, Drilon Hodaj dhe trajnerin Erdogan Brando.

Liria pas një stinori të dobët në Superligë, që përfundoi në pozitën e fundit, në stinorin 2024/25 do të jetë në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë