Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Lirim Kastrati rezervë kundër Krasnodarit

Lirim Kastrati rezervë kundër Krasnodarit


25 February, 2021 @20:21

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati, do të jetë në bankën rezervë kundër Krasnodarit, në kuadër të Europa Leagues.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 3-2 për Dinamo Zagrebin.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League