Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Liverpool - Milan, mungon Zlatan

Liverpool - Milan, mungon Zlatan


14 September, 2021 @15:27

Ndonëse u kthye në fushë në ndeshjen e fundjavës ndaj Lazios, madje edhe shënoi gol, Zlatan Ibrahimovic nuk do të jetë në gjendje t’i ndihmojë Milanit në ndeshjen e mesjavës ndaj Liverpoolit.

Për shkak të një lëndimi në tendinën e këmbës, Zlatan do të mungojë në ndeshjen ndaj Liverpoolit, që Milani e luan nesër mbrëma me fillim nga ora 21:00 në Angli.

Ndeshja është e vlefshme për fazën grupore të Champions League, ku Milani rikthehet pas një kohe të gjatë


 
Të gjitha lajmet nga Champions League