Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI - BALLKANI

Llapi - Ballkani, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Llapi - Ballkani, 11-shet startuese


12 March, 2023 @12:10

Sot në Podujevë Ballkani do të jetë mysafir i Llapit.

11-shet startuese:

LLAPI: Avdyli; Maliqi, Neto, Fernandinho, Krasniqi, Limani, Shabani, Selimi, Progni, Alidema, Fazliu.

BALLKANI: Damir Ljuljanovic; Armend Thaqi, Bajram Jashanica, Astrit Thaqi, Arbër Potoku; Lumbardh Dellova, Qëndrim Zyba, Edvin Kuc, Lindon Emërllahu, Meriton Korenica, Albion Rrahmani.

Ndeshja fillon në ora 13:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga