Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi nis të hënën përgatitjet për Conference League

Llapi nis të hënën përgatitjet për Conference League


4 June, 2021 @11:56

Skuadra e Llapit, duke e fituar Kupën e Kosovës, fitoi edhe të drejtën për të luajtur në ndeshjet kualifikuese në UEFA Conference League.

Të hënën më 7 qershor, Llapi do të grumbullohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” për t’i filluar përgatitjet e para për ndeshjet nërkombëtare.

Llapi do të stërvitet deri më 15 qershor në Podujevë, e më pas do të udhëtojnë jashtë vendit për një kamp 10 ditor deri më 25 qershor.

Më 15 qershor Llapi do të mëson kundërshtarin e raundit të parë kualifikuese për UEFA Conference League.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga