Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Lojtarët e Kosovës urojnë 5 vjetorin e pranimit në UEFA me video

Lojtarët e Kosovës urojnë 5 vjetorin e pranimit në UEFA me video


3 May, 2021 @18:25

Futbollistët e përfaqësueses së Kosovës kanë uruar me video të shkurtëra 5 vjetorin e pranimit të Federatës së Futbollit të Kosovës në UEFA.

Vedat Muriqi, Samir Ujkani dhe Valon Berisha janë disa nga futbollistët që kanë uruar këtë përvjetor nëpërmjet videove, të cilat janë publikuar nga faqja e FFK-së.

 

 


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja