Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Lojtari i Dritës, ftohet nga kombëtarja liberiane

Lojtari i Dritës, ftohet nga kombëtarja liberiane


25 August, 2021 @21:03

Mbrojtësi i suksesshëm i Dritës, Price Balde, është ftuar në kombëtaren e Liberisë për ndeshjet e shtatorit në kuadër të kualifikimeve për Kupën Botërore - Katar 2022.

Balde pas ndeshjes me Llapin që luhet më 28 gusht, do të udhëton menjëherë më 29 gusht për t’u grumbulluar me përfaqësuesen.

Liberia më 4 shtator do të takohet me Nigerinë, ndërsa më 8 shtator me Afrikën Qendrore.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga