Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Harry Kane flet për të ardhmen

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Harry Kane flet për të ardhmen


25 August, 2021 @14:03

Njëri ndër sulmuesit më të mirë në Premier League, Harry Kane, ka postuar në llogarinë e tij zyrtare një njoftim për të ardhmen e tij.

Emri i tij është përmendur me Manchester Cityn gjatë këtij afatit kalimtar, derisa Kane para pak çastesh, ka bërë të ditur se do të qëndron edhe në këtë sezon te Tottenhami.

Do të qëndrojë te Tottenhami në këtë stinor dhe do të jem 100% i fokusuar për ta ndihmuar skuadrën në sukseset e saj”.

City kishte përgatitur një ofertë prej 150 milionë funta për sulmuesin anglez.


KAMPIONI I KOSOVËS NË FUTSALL

Liqeni siguron ‘Main Round’ në Ligë të Kampionëve

Futsall Superliga

Liqeni siguron ‘Main Round’ në Ligë të Kampionëve

24/08/21 @ 23:03

TRESHJA NGA KUALIFIKIMET

3 skuadra siguruan Champions League sonte

Champions League

3 skuadra siguruan Champions League sonte

24/08/21 @ 22:53

CORREA

Para kalimit te Inter

Serie A/Transfere

Para kalimit te Inter

24/08/21 @ 21:49

KAMENICË

Dardana nuk dorëzohet, ushtron kallëzim penal

FFK Liga e parë

Dardana nuk dorëzohet, ushtron kallëzim penal

24/08/21 @ 21:35

URUGUAJANI

Lë Arsenalin për Fiorentinën

Premier League/Serie A/Transfere

Lë Arsenalin për Fiorentinën

24/08/21 @ 20:13

NDESHJET E SHTATORIT

Mirret vendimi! Ekipet e Premier Ligë nuk lirojnë lojtarët

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Mirret vendimi! Ekipet e Premier Ligë nuk lirojnë lojtarët

24/08/21 @ 19:45

STAMFORD BRIDGE

Zappacosta i kthehet Italisë

Premier League/Serie A/Transfere

Zappacosta i kthehet Italisë

24/08/21 @ 11:12

WEST HAM 4-1 LEICESTER

Antonio rekoder i West Ham, Moyes lider i Premier League

Premier League

Antonio rekoder i West Ham, Moyes lider i Premier League

23/08/21 @ 23:22

BBC SPORT

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

23/08/21 @ 22:34

OLYMPIQUE LYON

Juninho pret Shaqirin te Lyon

Premier League/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Juninho pret Shaqirin te Lyon

23/08/21 @ 09:45

XHERDAN SHAQIRI

Liverpool pajtohet, Shaqiri drejt Lyonit

Premier League/Ligue 1/Transfere

Liverpool pajtohet, Shaqiri drejt Lyonit

22/08/21 @ 21:43

CITY - NORWICH

Rashica 90 minuta, Norwich deklasohet nga kampioni

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica 90 minuta, Norwich deklasohet nga kampioni

21/08/21 @ 17:52

LIVERPOOL - BURNLEY

Fitore në Anfield, Liverpooli merr pikët e plota

Premier League

Fitore në Anfield, Liverpooli merr pikët e plota

21/08/21 @ 15:22

11-SHET

Rashica startues kundër kampionit

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica startues kundër kampionit

21/08/21 @ 15:06


 
Të gjitha lajmet nga Premier League