Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STAR OF THE GAMEWEEK

Marclei Santos (Ulpiana) - Ylli i javës (5)

FOTO / FFK

Marclei Santos (Ulpiana) - Ylli i javës (5)


20 September, 2021 @14:04

Sulmuesi i Ulpianës, Marclei Santos, ka marrë epitetin e lojtarit më të mirë të xhiros së pestë të Superligës.

Santos në fitoren e skuadrës së tij kundër Gjilanit, ka shënuar dy gola dhe asistoi në golin e fitores.

TABELA AKTUALE

Ulpiana e regjistroi fitoren e parë të stinorit, duke e mposhtur Gjilanin me rezultat 2-3.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga