Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - GAMBIA

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia


11 June, 2021 @19:41

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes që po luhet mes Kosovës B dhe Gambisë.

Dy skuadrat në pushim kanë shkuar me rezultat të barabartë 0-0, duke i lënë të paprekura portat gjatë 45 minutave të para.

Ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Gabmisë po luhet në stadiumin “Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi”, në Antalia të Turqisë.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja