Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - DRITA

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Drita

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Drita


1 December, 2021 @17:48

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Drita.

Rezultati aktual është 61-36 në favor të Yllit.

Epërsinë e krijuar prej 16 pikëve në çerekun e parë, Ylli në 10 minutëshin e dytë e ngriti në 25 pikë.

Erjon Kastrati me 19 pikë dhe Henrik Sirko me 18 pikë aktualisht janë më të mirët te Ylli, kurse te Drita Marcus Mayers me 13 pikë dhe Isaiah Johnson me 10 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


YLLI - DRITA

Ç1: Sirko po shkëlqen, Ylli me epërsi dyshifrore

FBK Superliga

Ç1: Sirko po shkëlqen, Ylli me epërsi dyshifrore

01/12/21 @ 17:24

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Drita

FBK Superliga

Pesëshet e para: Ylli - Drita

01/12/21 @ 16:55

KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi ka larguar edhe një basketbolliste nga skuadra

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi ka larguar edhe një basketbolliste nga skuadra

30/11/21 @ 17:01

RIKTHEHET SUPERLIGA

Pas ndeshjeve të kombëtareve, rikthehet Superliga

FBK Superliga

Pas ndeshjeve të kombëtareve, rikthehet Superliga

30/11/21 @ 14:49

DUELET E JAVËS

Derbi kosovar në Ligën Unike

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Derbi kosovar në Ligën Unike

30/11/21 @ 11:41

KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Çereku i dytë vendimtar, Penza përsëri triumfon në derbi

FBK Liga e Femrave

Çereku i dytë vendimtar, Penza përsëri triumfon në derbi

29/11/21 @ 21:44

DARDAN BERISHA

“Pa tifozë s’do të ishte kjo energji”

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

“Pa tifozë s’do të ishte kjo energji”

29/11/21 @ 12:17

VIDEO

Highlights: Kosova-Danimarka

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Highlights: Kosova-Danimarka

29/11/21 @ 11:59

FIBA WORLD CUP QUALIFIERS

Edon Maxhuni më i dalluari, Finlanda mposhtë Kroacinë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni më i dalluari, Finlanda mposhtë Kroacinë

28/11/21 @ 21:09

YLLI - DRITA

Ç1: Sirko po shkëlqen, Ylli me epërsi dyshifrore

FBK Superliga

Ç1: Sirko po shkëlqen, Ylli me epërsi dyshifrore

01/12/21 @ 17:24

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Drita

FBK Superliga

Pesëshet e para: Ylli - Drita

01/12/21 @ 16:55

RIKTHEHET SUPERLIGA

Pas ndeshjeve të kombëtareve, rikthehet Superliga

FBK Superliga

Pas ndeshjeve të kombëtareve, rikthehet Superliga

30/11/21 @ 14:49

DARDAN BERISHA

“Pa tifozë s’do të ishte kjo energji”

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

“Pa tifozë s’do të ishte kjo energji”

29/11/21 @ 12:17

VIDEO

Highlights: Kosova-Danimarka

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Highlights: Kosova-Danimarka

29/11/21 @ 11:59

DUELI DIREKT NË YOUTUBE

Kosova-Danimarka, direkt në Youtube

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Kosova-Danimarka, direkt në Youtube

28/11/21 @ 15:51

PARA DUELIT

Kosova-Danimarka, vetëm 100 bileta në shitje

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Kosova-Danimarka, vetëm 100 bileta në shitje

27/11/21 @ 13:08

KOSOVA

Rikthimi i “Dardanëve” në palestër

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Rikthimi i “Dardanëve” në palestër

26/11/21 @ 14:02

HENRIK SIRKO

Ylli zyrtarizon të larguarin nga Peja

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Ylli zyrtarizon të larguarin nga Peja

26/11/21 @ 12:29

NORVEGJIA - KOSOVA

Kosova nis me humbje!

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Kosova nis me humbje!

25/11/21 @ 21:03


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga