Të gjitha lajmet

TRANSFER

Mërgim Vojvoda arrin në Torino

Mërgim Vovjoda në aeroportin e Torinos (Di Marzio)

Mërgim Vojvoda arrin në Torino

25 August, 2020 @22:13

Tashmë gjithçka pranë zyrtarizimit.

Mërgim Vojvoda shumë shpejt do të jetë edhe zyrtarisht pjesë e Torinos.

Përfaqësuesi i Kosovës si dhe deri sot mbrojtësi i Standard Lieget belg sot ka arritur në Torino, ku do të nënshkruajë kontratë me skuadrën me po të njëjtin emër.

Për shërbimet e tij skuadra italiane do të paguajë rreth 5.5 milionë euro + bonuse.

INTER

Qëndrimi i Contes te Interi, njoftimi zyrtar

25 August, 2020 @19:37

Pas humbjes nga Sevilla në Europa League, filluan zërat për një largim të Contes nga Interi. E dilemat përfunduan sot.…

TE NAPOLI

Amir Rrahmani prej sot fillon me ekipin e ri

Foto: SCNapoli/fb

24 August, 2020 @14:03

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, para pak çastesh është uruar edhe zyrtarisht nga faqja e Napolit për arritjen te ekipi…

JUVENTUS

Tudor dorëhiqet nga Hajduku, shkon te Juventus

21 August, 2020 @18:45

Trajneri i deritashëm i Hajdukut, Igor Tudor, ka dhënë dorëheqje për t’u rikthyer te Juventusi. Tudor do të jetë ndihmësi…

BISEDIMET LAZIO - FENERBAHCE

Caicedo, Bastos + miliona për Muriqin

20 August, 2020 @12:34

Bisedimet ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios lidhur me transferimin e Vedat Muriqit në ekipin romak, kanë ardhur në një fazë tjetër.…

VEDAT MURIQI

Fener-Lazio ende bëjnë “pazar” për Muriqin

18 August, 2020 @11:25

Sipas të përditshmes turke, Aksham, negociatat ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios për Vedat Muriqin janë ende duke vazhduar. E tëra…

Të gjitha lajmet nga Serie A