Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENAS

Milaim Istogu, shtesë në shtabin teknik

Milaim Istogu, shtesë në shtabin teknik


26 June, 2022 @19:46

Trajneri drenicak Milaim Istogu i është shtuar shtabit teknik të KF Drenasit, duke u bërë kështu ndihmës i trajnerit Leotrim Kryeziu, ka bërë të ditur ekipi në fjalë.

Istogu, i është ritkthyer ekipit të tij të dikurshëm, ndërsa KF Drenasi i ka uruar rikthim të mbarë në ekip.

Drenasi në stinorin e kaluar ka qenë në rrezik për rënie nga Liga e Parë Grupi A, por dy javë para fundit të sezonit siguroi shpëtimin.

Ekipi këtë stinor do të kërkojë qetësi në mes të renditjes tabelare aty.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë