Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Milan me shumë mungesa ndaj United

Foto: Twitter

Milan me shumë mungesa ndaj United


10 March, 2021 @13:54

Milan udhëton në Angli për t’u takuar me Manchester United, në Old Trafford, në kuadër të Europa League të enjten nga ora 18:55.

Por, para ndeshjes, lista e gjatë e lëndimeve i ka shkaktuar ‘kokëdhembje’ trajnerit të Milan, Stefano Pioli, pasi që ai nuk do të mund të llogarisë në disa nga lojtarët kryesor në këtë takim.

Lojtarët që do nuk do të udhëtojnë me ekipin janë: Zlatan Ibrahimovic, Theo Hernandez, Ismael Bennacer, Hakan Calhanoglu, Ante Rebic, dhe Mario Mandzukic.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League