Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGUE 1

Milik mund të largohet nga Marseille

Foto: Arkadiusz Milik

Milik mund të largohet nga Marseille


28 February, 2021 @18:52

Sulmuesi polak, Arkadiusz Milik, nuk po mund të sistemohet askund si duket, mediumi Goal shkruan se si mund të largohet nga Marseille në afatin e verës.

Milik iu bashkua ekipit të Marseille afatin e janarit në formë huazimi, por për t’u perfunduar si marrëveshje permanente në fund të sezonit.

Pavarësisht kësaj, sulmuesi polak i ka lënën derën hapur klubeve dhe ka një akord me klubin francez, në rast se vie ndonjë ofertë prej 12 milionë eurosh, nga Serie A, ata do ta shesin.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A