Të gjitha lajmet

ANGERS - REIMS

Minuta për Zenelin e Berishën, Reims pëson nga Angers

Minuta për Zenelin e Berishën, Reims pëson nga Angers


13 September, 2020 @16:51

Me rezultat 1-0 është mbyllur ndeshja e luajtur sot mes skuadrave Angers dhe Reims në Ligue 1.

Skuadra mysafire, ku luajnë Arbër Zeneli e Valon Berisha, e humbi edhe këtë duel, duke mbetur me vetëm 1 pikë pas 3 xhirove në Ligue 1.

Arbër Zeneli ishte startues për Reimsin dhe luajti 45 minuta, e më pas u zëvendësua me të filluar pjesa e dytë, kurse Valon Berisha u inkuadrua në lojë në minutën e 61’.

MEDIA TALK

PSG nuk i ndahet Barcelonës – kërkon edhe Emersonin

Foto: Real Betis

20 January, 2021 @11:42

Paris Saint-Germain si duket ka një simpati tejet të madhe për lojtarët e Barcelonës. Skuadra franceze tashmë është e ditur…

FRANCË

Monaco tenton transferimin e Marcelos

Foto: Getty Images

19 January, 2021 @12:08

Marcelo mund të largohet në fund të këtij edicioni nga Real Madridi. Mbrojtësi brazilian nuk është më në planet…

ARBËR ZENELI

Zeneli lojtari i ndeshjes te Reims

17 January, 2021 @20:56

Arbër Zeneli është zgjedhur lojtari më i dalluar nga skuadra e tij, Reims, në ndeshjen e sotme të luajtur kundër…

VIDEO

Zeneli shënon për epërsinë ndaj Lille

17 January, 2021 @17:50

Mesfushori kosovar, Arbër Zeneli, ka shënuar golin e epërsisë për skuadrën e tij Reims, e cila po përballet me Lille,…

ANGERS - PSG

PSG arrin kreun e tabelës, fiton ndaj Angers

FOTO: PSG/fb

16 January, 2021 @23:31

PSG ka shënuar fitore ndaj Angers me rezultat 1-0, që ia mundëson të paktën përkohësisht pozitën e parë në Ligue…

Të gjitha lajmet nga Ligue 1