Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Molliqaj sjell fitoren për Vjosën

Molliqaj sjell fitoren për Vjosën


24 August, 2021 @19:01

Skudra e Vjosës së Shtimes ka arritur që të shënojë fitore në miqësoren e zhvilluar sot ndaj Rilindjës, në kuadër të përgatitjeve për Ligën e Dytë të Kosovës.

Futbollistët e Vjosës fituan me rezultat minimal 1-0 këtë ndeshje, ndërsa golin e shënoi sulmuesi Florent Molliqaj, për t’ia sjellë skuadrës fitoren.

Kujtojmë, Vjosa përgjatë stinorit të kaluar deri vonë ishte kandidate për ngritje, por në muajin e fundit të garave mbeti pa arritur qëllimin.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë