Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Leotrim Krasniqi rikthehet te Prishtina

Leotrim Krasniqi rikthehet te Prishtina


23 August, 2021 @21:06

Ish-trajneri i Besës, Leotrim Krasniqi, është rikthyer te Prishtina.

Krasniqi do të jetë trajneri i skuadrës U19 i Prishtinës, derisa gjatë karrierrës së tij ishte në këtë detyrë edhe më herët.

32 vjeçari së fundi ishte në krye të Besës dhe e përfundoi në pozitën e fundit Superligën në stinorin e kaluar.


LLAPI

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

FFK Superliga

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

23/08/21 @ 20:49

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (1)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (1)

23/08/21 @ 20:05

BAYERN

Në mëngjes, e sigurojnë edhe për 4 vite

Bundesliga/Transfere

Në mëngjes, e sigurojnë edhe për 4 vite

23/08/21 @ 09:52

OLYMPIQUE LYON

Juninho pret Shaqirin te Lyon

Premier League/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Juninho pret Shaqirin te Lyon

23/08/21 @ 09:45

LEVANTE 3-3 REAL MADRID

Karton i kuq, mbrojtësi portier, Vinicius shpëton pikën për Realin

La Liga

Karton i kuq, mbrojtësi portier, Vinicius shpëton pikën për Realin

23/08/21 @ 00:03

SUPERLIGA TURKE

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

International

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

23/08/21 @ 00:02

LLAPI

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

FFK Superliga

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

23/08/21 @ 20:49

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (1)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (1)

23/08/21 @ 20:05

PODUJEVË

Zhdrella ndahet me Llapin

FFK Superliga/Transfere

Zhdrella ndahet me Llapin

22/08/21 @ 22:22

TRAJNERI I BALLKANIT

Isufi: Dy gabime, pësuam dy herë

FFK Superliga

Isufi: Dy gabime, pësuam dy herë

22/08/21 @ 21:16

TRAJERI I DUKAGJINIT

Dallku: Nuk jemi turistë në Superligë

FFK Superliga

Dallku: Nuk jemi turistë në Superligë

22/08/21 @ 21:10

TRAJNERI I MALISHEVËS

Thaqi: E dhimbshme të mos shfrytëzohen rastet

FFK Superliga

Thaqi: E dhimbshme të mos shfrytëzohen rastet

22/08/21 @ 21:04

TRAJENRI I PRISHTINËS

Ramadani: Morrëm më shumë se që merituam

FFK Superliga

Ramadani: Morrëm më shumë se që merituam

22/08/21 @ 20:58

XHIRO 1

Pas xhiros së parë, vetëm një skuadër 3 pikë

FFK Superliga

Pas xhiros së parë, vetëm një skuadër 3 pikë

22/08/21 @ 19:07

BALLKANI - DUKAGJINI

Dukagjini merr pikë në Suharekë, Isufi debuton me barazim

FFK Superliga

Dukagjini merr pikë në Suharekë, Isufi debuton me barazim

22/08/21 @ 19:04

MALISHEVA - PRISHTINA

Malisheva dorëzohet në fund, Bekteshi shpëton kampionin

FFK Superliga

Malisheva dorëzohet në fund, Bekteshi shpëton kampionin

22/08/21 @ 18:55


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga