Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton me përmbysje

Galatasaray fiton me përmbysje


23 August, 2021 @23:40

Me golin e Christian Luyindama në minutën e 88’, Galatasarayi e mposhti Hataysporin me rezultat 2-1.

Që në minutën e 3’ të ndeshjes, Hatayspori kaloi në epërsi me Lobjanidze, kurse në minutën e 30’ rezultatin e barazoi Feghouli.

Në minutën e 88’ në skenë doli Luyindama i cili shënoi me kokë dhe ia solli 3 pikë skuadrës së tij.

Galatasarayi edhe në ndeshjen e dytë ka regjistruar fitore në Superligën Turke, derisa në xhiron tjetër do të përballet me skuadrën e Florent Hadërgjonajt, Kasimpasa.


WEST HAM 4-1 LEICESTER

Antonio rekoder i West Ham, Moyes lider i Premier League

Premier League

Antonio rekoder i West Ham, Moyes lider i Premier League

23/08/21 @ 23:22

SAMPDORIA - MILAN

Brahim Diaz për start të mbarë

Serie A

Brahim Diaz për start të mbarë

23/08/21 @ 22:49

BBC SPORT

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

23/08/21 @ 22:34

PRISHTINA

Leotrim Krasniqi rikthehet te Prishtina

FFK Superliga

Leotrim Krasniqi rikthehet te Prishtina

23/08/21 @ 21:06

LLAPI

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

FFK Superliga

Sunaj Keqi ndahet me Llapin

23/08/21 @ 20:49

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (1)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (1)

23/08/21 @ 20:05

SUPERLIGA TURKE

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

International

Ozil asiston, Fenerbahçe fiton në minutat e fundit

23/08/21 @ 00:02

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

SUPERLIGA TURKE

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

International

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

21/08/21 @ 00:36

VIRAL SOCIAL

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

Europa League/International

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

20/08/21 @ 10:07

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi huazon Batshuayin

International

Besiktasi huazon Batshuayin

17/08/21 @ 21:03

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

GIRESUN - GALATASARAY

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

International

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

16/08/21 @ 23:13

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi shënon, Konya fiton

International

Cikalleshi shënon, Konya fiton

16/08/21 @ 22:26

SUPERLIGA TURKE

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

International

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

15/08/21 @ 23:44


 
Të gjitha lajmet nga International