Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Mourinho e do sulmuesin e Lyonit

Mourinho e do sulmuesin e Lyonit


21 May, 2021 @11:24

Përkundër se përgjatë gjithë kohës po përfolet si opcion për të shkuar te Barcelona, Memphis Depay duket se ka mundësi të kalojë edhe te Roma.

Këtë e ka bërë të ditur Corriere dello Sport, derisa në një bisedë me L’Equipe vetë Depay ka thënë se Barcelona nuk është skuadra e vetme e interesuar për atë.

Depay

“Ai është synim i Jose Mourinhos për tu bërë pjesë e projektit të tij te Roma,” ka shkruar ndër të tjera CdS, derisa në artikull është thënë se negociatat Barcelona-Depay janë larg marrëveshjes finale.

Giallorossët që pritet të bëhen edhe më të fuqishëm stinorin tjetër me Mourinhon të konfirmuar si strateg, mund t’i ofrojnë rrogën e kërkuar nga Depay veçanërisht nëse lirohen nga Edin Dzeko.


KOLUMNE

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

21/05/21 @ 18:00

DUKAGJINI - FLAMURTARI

Sot luhet ndeshja e barazhit mes Dukagjinit dhe Flamurtarit

FFK Liga e parë

Sot luhet ndeshja e barazhit mes Dukagjinit dhe Flamurtarit

21/05/21 @ 09:27

EURO 2020

Rusia i heq vizat për EURO 2020!

Evropiani

Rusia i heq vizat për EURO 2020!

21/05/21 @ 00:18

SHQIP NË BOTË

Demhasaj kthehet në elitën zvicerane me gol

International/Sportistë shqiptarë në botë

Demhasaj kthehet në elitën zvicerane me gol

20/05/21 @ 22:39

LLAPI

Futbollisti i Llapit operohet me sukses

FFK Superliga

Futbollisti i Llapit operohet me sukses

20/05/21 @ 21:56

VIDEO

Goditje me volej, Ajdini shënon qysh në minutën e pestë (Video)

International/Sportistë shqiptarë në botë

Goditje me volej, Ajdini shënon qysh në minutën e pestë (Video)

20/05/21 @ 21:37

SERIE A

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

Serie A/Transfere

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

21/06/21 @ 19:30

SERIE A

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

Serie A/Transfere

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

20/06/21 @ 20:50

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40

SERIE A

5 largime te Milani

Serie A/Transfere

5 largime te Milani

20/06/21 @ 14:25

SERIE A

Radu tek Inter?

Serie A/Transfere

Radu tek Inter?

19/06/21 @ 20:50

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

SERIE A

Ndërron jetë ish-futbollisti i Juventus

Serie A

Ndërron jetë ish-futbollisti i Juventus

18/06/21 @ 22:20

TRANSFERE

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

Evropiani/Serie A/Transfere

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

18/06/21 @ 22:10

SERIE A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

Evropiani/Serie A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

18/06/21 @ 17:00

MEDIA TALK

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

18/06/21 @ 00:20


 
Të gjitha lajmet nga Serie A