Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS NDESHJES

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit

Munishi nuk jep deklaratë pas barazimit


21 August, 2021 @20:59

Trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, nuk është prononcuar pas ndeshjes ndaj Drenicës sot, ku ekipi i tij krejt në fund ka arritur të sigurojë pikë, duke barazuar 1-1 në fund të ndeshjes.

Drenica kishte marrë epërsinë përmes brazilianit Denisson në pjesë të parë të ndeshjes, ndërsa Gjilani barazoi krejt në fund, përmes Muhamet Dubovës.

Përkundër se ekipi i tij luftoi për të shpëtuar pikën, Munishi është dukur i pakënaqur pas ndeshjes dhe nuk ka dhënë deklaratë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga