Të gjitha lajmet

SHQIP NË BOTË

Muslija shënon, s’fal gabimin e kundërshtarit (Video)

Muslija shënon, s’fal gabimin e kundërshtarit (Video)


21 February, 2021 @15:23

Florent Muslija ka gjetur rrugën e golit në ndeshjen e sotme ndërmjet Dusseldorfit dhe skuadrës së tij, Hannover, që u zhvillua në Bundesliga 2.

Muslija shënoi golin e parë për skuadrën e tij në minutën 37’ me solo aksion, duke shfrytëzuar në mënyrën më të mirë pasimin e gabuar të portierit kundërshtar.

Megjithatë, goli i tij nuk mjaftoi që Hannoveri të nxjerrë rezultat pozitiv nga ky takim, pasi që në fund rezultati ishte 3-2 në të mirë të Dusseldorfit.

Për Muslijën ky ishte goli i tretë për sivjet në Bundesliga 2.

Për ndryshe, në këtë ndeshje për Hannoverin gjithashtu u paraqit edhe sulmuesi Valmir Sulejmani.


SHQIP NË BOTË

Uzuni vendimtar, shënon golin e fitores

International/Sportistë shqiptarë në botë

Uzuni vendimtar, shënon golin e fitores

20/02/21 @ 21:53

SHQIP NË BOTË

Roshi debuton me fitore

International/Sportistë shqiptarë në botë

Roshi debuton me fitore

20/02/21 @ 19:56

SHQIP NË BOTË

Hadërgjonaj e Sadiku mposhtin Ademin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj e Sadiku mposhtin Ademin

20/02/21 @ 16:42

SHQIP NË BOTË

Shpërthen Cikalleshi, vendos fitoren me dygolësh (Video)

International/Sportistë shqiptarë në botë

Shpërthen Cikalleshi, vendos fitoren me dygolësh (Video)

20/02/21 @ 15:59

ASTRIT SELMANI

Selmani makinë e pandalshme, shënon në debutimin zyrtar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Selmani makinë e pandalshme, shënon në debutimin zyrtar

20/02/21 @ 15:43

SUPERLIGA TURKE

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

International/Sportistë shqiptarë në botë

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

20/02/21 @ 10:39

SHQIP në BOTË

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

International

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

19/02/21 @ 22:21

SHQIP në BOTË

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

International

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

19/02/21 @ 21:57

SHQIP në BOTË

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

International

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

19/02/21 @ 20:05

SHQIP në BOTË

77 minuta për Ilir Mustafën

International/Sportistë shqiptarë në botë

77 minuta për Ilir Mustafën

19/02/21 @ 19:51


Të gjitha lajmet nga International